OQ MEDIS

OQ MEDIS

Zespół

ALBANIL CID MONIKA
Okulista dziecięcy  zajmuje się badaniem dzieci w wieku od 1 r.ż. Ponadto przyjmuje dorosłych, specjalizuje się w diagnostyce (OCT) i leczeniu zwyrodnienia plamki żółtej oraz jaskry. więcej…

NONAS MONIKA
Okulista dziecięcy z zacięciem „detektywistycznym” przyjmuje dzieci w wieku od 4 r.ż. i dorosłych. więcej…

PACAN ANNA 
Specjalista chorób oczu, który w codziennej praktyce zajmuje się pacjentami od 3 r.ż.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu poradniach oraz na oddziałach okulistycznych, swoją wiedzę poszerza na licznych kursach szkoleniach w kraju i zagranicą.więcej…

PASTERNAK-ŚWIRSKA MARTA
Okulista dziecięcy zajmujący się badaniem wcześniaków z retinopatią wcześniaczą, niemowląt, dzieci, młodzieży oraz dorosłych.więcej…

SIBIGA-STĘPIEŃ KAROLINA
Okulista dziecięcy przyjmuje wcześniaki, niemowlęta, dzieci i dorosłych.więcej…

OQ MEDIS

Opinie

Monika Albanil Cid

„Po prostu super specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjemny kontakt. Pozytywna! Z podejściem do chorego. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. świetnie przygotowana! Wszystkim szczerze polecam!”

Monika Nonas

„Profesjonalne podejście do pacjenta, do Pani doktor chodzę z synem już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam w 100% pod każdym względem !”

Anna Pacan

„Przed kilkoma dniami byłem pacjentem Pani Doktor. W bardzo sympatycznej atmosferze uzyskałem fachową pomoc i przydatne wskazówki co do dalszego postępowania. Jestem wdzięczny za uprzejme potraktowanie 🙂 Polecam!”

Marta Pasternak-Świrska

„Moja córka panicznie bała się lekarzy, aż trafiliśmy na Panią Martę, moja córka teraz idzie na wizytę z uśmiechem. Super podejście do dzieci i dokładność w badaniu, naprawdę polecam !”

Karolina Sibiga-Stępień

„Polecam serdecznie, podejście do dzieci indywidualne i w zależności od wieku, Mama i Syn zadowoleni. Wszystko w przyjaznej atmosferze z uśmiechem na twarzy, dziękujmy.”